Sex Shop IntymnePragnienia.pl tylko dla pełnoletnich!

Strona, na którą próbujesz wejść to sex shop, który przeznaczony jest tylko dla osób, które ukończyły 18 lat. Jeśli jesteś niepełnoletni zamknij tę stronę.

Serwis korzysta z plików cookies w celu personalizacji wyświetlanych treści, wyświetlania reklam i generowania statystyk.

wychodzę

Sposoby płatności

SPOSÓB PŁATNOŚCI 

Opis:

Dotpay

System płatności online Dotpay stanowi formę szybkiego przelewu, czyli tzw. przelew bezpośredni. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie potrzebne jest już uzupełnianie danych do przelewu, ponieważ system uzupełnia wszystkie dane sam automatycznie. 

PayPal

Płatność z góry za pomocą serwisu PayPal dokonywana po złożeniu zamówienia. PayPal to darmowy, łatwy i bezpieczny system płatności internetowych dla kupujących. Jest najbardziej popularnym rozwiązaniem płatniczym na świecie.

Zwykły przelew bankowy

Płatność z góry zwykłym przelewem bankowym - dostępna dla wszystkich sposbów dostawy. Płatność zwykłym przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia o około 1 dzień roboczy.
Numer konta: 41 2490 0005 0000 4500 7138 4462 (Alior Bank)
W tytule prosimy wpisać numer zamówienia lub adres email podany podczas składania zamówienia.

WAŻNE LINKI

DOSTAWA

  • Darmowa dostawa już od 150 zł! Tylko u nas!
  • Szybka wysyłka nawet już w 24h! Żeby dowiedzieć się jak szybko możesz otrzymać swoją paczkę sprawdź nasze Sposoby dostawy!
  • Dbamy o Twoją prywatnośc - każdą przesyłkę wysyłamy jako Dyskretną Paczkę!

PŁATNOŚCI

  • Dotpay
  • PayPal
  • Przelew bankowy